Zmywacz do hybryd, prosty sposób na szybkie usunięcie hybrydy

Lakiery hybrydowe cieszą się dużą popularnością ze względu na bogatą i piękną gamę kolorystyczną, trwałość i fantastyczny połysk. Gdy konieczne jest usunięcie lakieru, nie trzeba koniecznie odwiedzać salonu kosmetycznego, ponieważ istnieją specjalne płyny, dzięki którym czynność można wykonać szybko i skutecznie.

Semilac Remover

semilac remover zmywacz do hyryd

Fot. Semilac.pl

Płyny do usuwania hybryd bazują przede wszystkim na intensywnym działaniu acetonu, ale zmywacz do lakieru hybrydowego Semilac Remover jest delikatniejszy dzięki zawartości lanoliny. Dodatek lanoliny sprawia, że jego negatywny wpływ na paznokcie zostaje ograniczony, a skórki wokół paznokci nie ulegają przesuszeniu. Każdy zmywacz do hybrydy aplikuje się w podobny sposób. W pierwszej kolejności warto spiłować top hybrydy pilniczkiem, a następnie należy wacik nasączyć płynem. Wacik ze zmywaczem starannie przykładamy do paznokcia i owijamy zwykłą folią aluminiową. Po odczekaniu 10 minut odwijamy folię. Jeśli zostały jeszcze pozostałości lakieru, usuwamy je patyczkiem do odsuwania skórek.

CND Shellac Nourishing Remover

CND Shellac Nourishing Remover zmywacz do hyryd

Fot. sklep.ekertnails.pl

CND Shellac Nourishing Remover wykazuje skuteczniejsze i delikatniejsze działanie od acetonu. Jest polecany dla zachowania paznokci w dobrej kondycji. Ten zmywacz do hybrydy nie powoduje przesuszenia paznokci i skórek wokół nich. Stosuje się go w identyczny sposób jak wymienione wyżej zmywacze, ale wystarczy 8 minut, żeby zmywacz do paznokci hybrydowych dokładnie usunął lakier. Swoje pielęgnacyjne właściwości zawdzięcza zawartości ekstraktu z makadamii i olejku z witaminą E. Odżywcze składniki korzystnie wpływają na regenerację paznokci. Zazwyczaj zmywacz do hybryd kojarzy się z niezbyt przyjemnym zapachem acetonu, ale w tym przypadku postarano się, aby był wyjątkowo świeży. Ponadto płyn wpływa na ograniczenie wybielania skórek, do którego często dochodzi w rezultacie usuwania lakieru z paznokci.

Nail Polish Remover

NAIL POLISH REMOVER zmywacz do hybrydy

Fot. NeoNail.pl

Specjalny zmywacz do paznokci hybrydowych NeoNail umożliwia szybkie zlikwidowanie lakieru. Skutecznie oczyszcza płytkę paznokcia. Jest to profesjonalny zmywacz do hybryd polecany do użytku w salonach kosmetycznych. Preparat na bazie acetonu można stosować również przy ściąganiu tipsów. Po nasączeniu wacika przykłada się go do paznokcia i tak samo jak było to już wspomniane wcześniej owija się go folią aluminiową, pozostawiając na 10-15 minut. Pozostałości likwidujemy drewnianym patyczkiem.

Zmywacz do hybryd, prosty sposób na szybkie usunięcie hybrydy
4.7 (93.33%) 3 ocens

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *