Semilac zestaw startowy do hybryd z lampą

Jeżeli nie wiesz, jak rozpocząć przygodę z manicure hybrydowym, specjalny zestaw startowy Semilac będzie bardzo pomocny, ponieważ znajduje się w nim wszystko, co niezbędne do jego wykonania z zachowaniem wszystkich ważnych etapów decydujących o jego trwałości. Starannie skomponowany zestaw startowy do hybryd Semilac zawiera również produkty niezbędne do usunięcia lakieru.

Dlaczego warto kupić zestaw startowy do hybryd Semilac Compact Lampa z lampą LED 6W

  • Kompletny zestaw wszystkich produktów niezbędnych do nakładania i usuwania manicure hybrydowego – w jednym pudełku jest wszystko, co niezbędne, aby dłonie każdy mógł stworzyć perfekcyjny i długotrwały manicure hybrydowy.

 

  • Profesjonalne produkty stosowane w gabinetach kosmetycznych – Semilac zestaw startowy w zestawie znajdują się: lampa Semilac LED 6W, Semilac BASE – 3 ml, Semilac TOP – 3 ml, Semilac kolor nr 033 – 3 ml, Semilac kolor nr 034 – 3 ml, Semilac kolor nr 146 – 3 ml, Semilac Nail Cleaner – 50 ml, Semilac Remover – 50 ml, Semilac Striper, pilnik do paznokci.

 

  • Idealny dla osób niedoświadczonych – wykonywanie wielu czynności po raz pierwszy bywa trudne, ponieważ nie zawsze wiemy, jakich produktów należy użyć, dlatego zestaw startowy semilac dostarcza wszystkie niezbędne i sprawdzone produkty najwyższej jakości. Dzięki niemu nie musimy się martwić, że w trakcie wykonywania manicure okaże się, że czegoś nam brakuje.
Semilac zestaw startowy do hybryd z lampą
5 (100%) 3 ocens

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *