Semilac lampa LED 6w

Nowoczesna Semilac lampa LED 6W została opracowana do utwardzania lakierów hybrydowych i żeli LED. W asortymencie marki Semilac znajdują się również lampy led 36w, 24w, 9w. Doskonałej jakości produkt zapewnia pełne utrwalenie każdej warstwy lakieru lub żelu, dzięki czemu można się cieszyć pięknymi paznokciami przez długi czas.

Dlaczego warto kupić lampe Semilac LED 6W

  • Zaprogramowane czasy utwardzania – nie trzeba pilnować czasu, aby lakier hybrydowy lub żel LED został całkowicie i trwale utwardzony. Prezentowana Semilac lampa LED 6W jest zaprogramowana na dwa czasy utwardzania: 45 s i 60 s. Na 45 s timer ustawia się poprzez jednokrotne naciśnięcie przycisku, a na 60 s poprzez dwukrotne naciśnięcie w krótkich odstępach czasu.

 

  • Łatwa obsługa – do lampy dołączony jest odpowiedni kabel i instrukcja obsługi. Aby Semilac lampa led została włączona, należy podłączyć kabel znajdujący się z tyłu lampy do źródła zasilania. Kolejnym krokiem jest naciśnięcie przycisku znajdującego się u góry, w który lampa led do hybryd jest wyposażona.
  • Optymalna żywotność – lampa Semilac 6W według szacunkowych danych producenta powinna działać przez 5 tysięcy godzin użytkowania.

 

  • Elegancki design – ergonomiczny, zgrabny kształt i kobiecy kolory sprawiają, że lampa do hybryd Semilac jest kompletna.

 

Recenzja lampy Semilac LED 6W na kanale eternitymoment

Recenzja lampy led Semilac 6W pochodzi z kanału na youtube  eternitymoment

Semilac lampa LED 6w
5 (100%) 3 ocens

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *