Profesjonalna lampa Led do paznokci hybrydowych CND LED 3C Technology

Równomierne i pełne utwardzenie lakieru decyduje o pełnym sukcesie manicure. Zamiana lampy UV na model wyposażony w technologię ledową zapewnia energooszczędność i powoduje wzrost wydajności. Ze względu na wprowadzone udogodnienia lampa CND jest polecana w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych.

fot. gel-nails.com

Kluczowe zalety lampy do paznokci  CND 

Zamiast lampy uv do hybrydy warto wykorzystać lampę ledową, która skraca czas utwardzania lakieru na paznokciach. Lampa CND LED 3C Technology zapewnia oczekiwane efekty w czasie o połowę krótszym niż robi to lampa uv cnd. Trwałość lakieru i perfekcyjny połysk uzyskuje się, zużywając mniejszą ilość energii. W nowoczesnej lampie wykorzystano wysokiej jakości lustra, które wpływają na równomierne naświetlenie wszystkich paznokci. Lakier jest utwardzany równocześnie na wszystkich pięciu palcach u rąk lub stóp. W prezentowanym modelu lampy utrwalenie stylizacji paznokci u stóp jest bardziej komfortowe ze względu na brak konieczności wyjmowania wkładki, w którą była wyposażona lampa uv CND.  Można ją czyścić za pomocą acetonu.
Technologia LED w lampie CND– zaawansowane rozwiązanie w salonie kosmetycznym

Lampa LED nie ma postaci tradycyjnej żarówki, lecz diody. Jest półprzewodnikiem wytwarzającym widzialne spektrum światła. Powoduje, że  lampa CND zużywa mniej energii, ponieważ cała energia jest transformowana do postaci światła i nie dochodzi do powstania ubocznego efektu ciepła. Prezentowana lampa do hybryd gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa, ponieważ diody nie przepalają się tak jak żarówki.

Prosta obsługa lampy CND dostosowana do potrzeb użytkowników

Możliwość ustawienia różnego czasu naświetlania to nie jedyne udogodnienie, jakie posiada Lampa CND. W zależności od wyboru lakieru i jego cech istnieje również opcja jego silniejszego lub słabszego naświetlania. Do dyspozycji są cztery przyciski uruchamiające odpowiedni program. Lampa CND wyłącza się w sposób automatyczny.
Profesjonalna lampa Led do paznokci hybrydowych CND LED 3C Technology
5 (100%) 3 ocens

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *