Lampy LED Neonail którą wybrać?

Lampy-LED-Neonail-ktora-wybrac

Manicure hybrydowy i żelowy wymaga utrwalenia przy pomocy lampy UV lub LED. Lampy LED pobierają mniej prądu i stwarzają mniej problemów, ponieważ nie trzeba w nich wymieniać żarówek. Na ich korzyść przemawia również zgrabny kształt i niewielkie gabaryty. Ich stosowanie rekomenduje się profesjonalnym stylistkom paznokci oraz do użytku domowego. Na dodatek są dostępne w wersjach o różnej mocy.  

 

Poręczna Mini Lampa LED 9 Neonail

Mini Lampa LED 9 W biała neonail

Spośród dostępnych na rynku lamp warto wybierać lampy Neonail, które zostały zaprojektowane nie tylko dla profesjonalistów, ale również dla osób, którym zależy na samodzielnym wykonywaniu manicure. Mini lampa LED 9 skutecznie utwardza lakiery hybrydowe i żele LED. Nieduża lampa led Neonail jest lekka i poręczna, co powoduje, że świetnie sprawdza się także w podróży. Została wyposażona w timer umożliwiający jej nastawienie na 30, 60 lub 90 sekund. Aby Neonail lampa led działała, konieczne jest podłączenie do gniazdka. Po włączeniu wystarczy ustawić pożądany czas. Model jest typowo domowym urządzeniem ze względu na fakt, że nie powinien być wykorzystywany dłużej niż przez 15 minut w ciągu godziny. To optymalny czas do wykonania manicure na obu dłoniach.Lampa LED  12 W  Neonail – idealny model do stosowania w domowym zaciszu

Lampa LED 12 W NeoNail

Wersja lampy Neonail o mocy 12 W również służy do utwardzania lakierów hybrydowych i żeli LED, ale ze względu na większe gabaryty jest polecana wyłącznie do stosowania w domu. Nie jest na tyle kompaktowa, aby bez trudu zabrać ją w podróż. Za to używając tej lampy do hybryd, zyskuje się komfort szybkiego utwardzenia lakieru, ponieważ za jednym razem obejmuje wszystkie paznokcie jednej dłoni. Oryginalna lampa Neonail została wyposażona w timer, który można ustawić na 30, 60 sekund i w sposób ciągły. Lampę trzeba podłączyć do gniazdka. Wyłącza się po upływie ustawionego czasu.

 

Lampa LED 48 W – profesjonalna stylizacja w salonie

 Lampa LED 48 W Neonail

Im większą mocą charakteryzują się lampy Neonail, tym lepiej. Lampa o mocy 48 W jest polecana do pracy w salonie urody. Charakteryzuje się energooszczędnością i powoduje, że paznokcie są idealnie wykończone w krótszym czasie, co umożliwia przyjęcie większej liczby klientek. Prezentowana lampa led Neonail może być stosowana również w domu, ale na własny użytek w zupełności wystarczają modele o mniejszej mocy, które nie zajmują tak dużo miejsca. Charakteryzuje się dużą wydajnością, o czym świadczy sugerowany czas pracy wynoszący 35 000 godzin. Zaprojektowana w nowoczesnym stylu Neonail lampa led jest wyposażona w cztery tryby pracy: 10, 30 i 60 sekund oraz naświetlanie stałe. Chociaż moc lampy wynosi 48 W, można wybrać też 6 W, 12 W, 24 W i 36 W, dzięki czemu łatwo dostosować urządzenie do różnych technik stylizacji paznokci. Stosowanie lamp z żarówkami led gwarantuje bezpieczne wykonanie manicure. Nie przegrzewają się i są równomiernie rozproszone, co daje najlepsze efekty. Klientki salonu kosmetycznego mogą liczyć na komfortowy zabieg upiększający.
Lampy LED Neonail którą wybrać?
4.6 (92%) 5 ocens

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *