Lampa LED Indigo

Idealnie prezentujące się paznokcie wymagają zastosowania najlepszej klasy lakierów, baz i topów, ale profesjonalny manicure hybrydowy wymaga również zastosowania lampy do paznokci. Specjalna lampa led Indigo utrwala zarówno lakiery hybrydowe, jak i żele. Jest przeznaczona również do wykonywania pedicure.

Dlaczego warto kupić lampę LED Indigo

  • Uniwersalne zastosowanie – indigo lampa led umożliwia utwardzenie lakierów hybrydowych i żeli, dzięki czemu nie jest konieczne kupowanie osobnych lamp do różnorodnych stylizacji paznokci. Ponadto lampa indigo jest wyposażona w zdejmowany spód, dzięki czemu można wykonać bez żadnego problemu także atrakcyjny pedicure.

 

  • Mocna wiązka światła – lampa do hybryd ma moc 48 W i jest wyposażona w 30 diod Dual Led emitujących światło o długości fali 365 nm i 405 nm. Optymalnie dobrane parametry techniczne sprawiają, że utwardzanie lakieru przebiega w błyskawiczny sposób. Przewidywany czas użytkowania urządzenia wynosi 50 000 godzin. Do lampy dołączona jest instrukcja zawierająca pełne dane.

 

  • Cena adekwatna do jakości – warto sprawdzić: lampa led indigo cena, aby przekonać się, że nie trzeba wydawać fortuny, aby wejść w posiadanie profesjonalnej lampy utwardzającej lakier w ciągu krótkiej chwili.
Lampa LED Indigo
5 (100%) 1 ocen

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *