Lakiery termiczne NeoNail dla kobiet które lubią zmiany

W trendach stylizacji paznokci co jakiś czas pojawiają się nowości, wobec których nie można przejść obojętnie. Tym razem uwagę na sobie skupiają termiczne lakiery hybrydowe. Renomowanej marki kierują swoją ofertę do kobiet, które lubią zmiany.

Lakiery hybrydowe termiczne NeoNail

Nowoczesna technologia i nauka sprawiają, że kolor lakieru na paznokciach może się dynamicznie zmieniać. Wystarczy zaopatrzyć się w lakier hybrydowy termiczny NeoNail, który zmienia kolor pod wpływem temperatury. Jego konsystencja jest inna niż w przypadku klasycznych hybryd. Odróżnia się większą gęstością, dlatego przy nakładaniu trzeba uzbroić się w większą cierpliwość. Unikalny lakier hybrydowy termiczny jest też wyposażony w grubszy pędzelek. Na paznokciach hybryda termiczna utrzymuje się w nienagannym stanie przez około 2 tygodnie.

Podczas usuwania termicznej hybrydy trzeba dłużej potrzymać zmywacz na paznokciach, aby móc ją bez problemu usunąć.

Bez wątpienia hybrydowy lakier termiczny jest stworzony dla osób, którym nuda nie służy. Kolor na paznokciach zmienia się bowiem w zależności od temperatury, dlatego często przybiera inną barwę na świeżym powietrzu, a jeszcze inną we wnętrzach. Naturalnie kolor hybrydy zależy od danego dnia. Gdy jest ciepło, lakier ulega rozjaśnieniu, a kiedy zimno staje się ciemniejszy.

Kolory hybryd termicznych NeoNail kolekcja Thermo Color

Termiczne hybrydy NeoNail  urzekają swoją zmiennością. W zależności od warunków temperaturowych paznokieć może być raz w jednym, a raz w drugim kolorze lub jego część może być ciemniejsza, a wtedy uzyskuje się efekt w stylu ombre. Najciekawsze efekty powstają w lecie, a w szczególności podczas uprawiania sportów wodnych i wszelkich zabaw w wodzie. Ciekawa gama intensywnie nasyconych, żywych barw pozwala dopasować  termiczny lakier hybrydowy do różnych okazji.

 

NeoNail lakier hybrydowy termiczny kolekcja Thermo Color

Kolory hybryd termicznych NeoNail

lakier termicznych NeoNail kolekcja Thermo Color

termiczne lakiery hybrydowe NeoNail

neonail lakiery termiczne

Lakiery termiczne można zakupić w sklepie internetowym NeoNail

Fot. NeoNail

Lakiery termiczne NeoNail dla kobiet które lubią zmiany
5 (99.38%) 65 ocens

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *