Lakiery hybrydowe Semilac

Zadbane i pięknie wystylizowane paznokcie są przywilejem każdej kobiety dzięki marce Semilac, która czaruje kosmetykami pielęgnacyjnymi i paletą tęczowych lakierów, wśród których na szczególną uwagę zasługują hybrydy Semilac. Co wyróżnia markę spośród innych?

Semilac – marka tworzona przez pasjonatów

Odkrywanie walorów Semilac krok po kroku należy rozpocząć od zapoznania się z filozofią, jaką kierują się osoby tworzące firmę. To zespół młodych ludzi o nieszablonowym sposobie myślenia, którym zależy na tworzeniu nowych produktów i wytyczaniu najwyższych standardów jakości. Naśladownictwo zupełnie nie jest w stylu firmy, o czym można przekonać się, zamawiając na przykład zestaw startowy Semilac zawierający wszystko, co jest niezbędne do wykonania profesjonalnego manicure hybrydowego. Dołączona do niego lampa led Semilac wyróżnia się nowoczesnym i minimalistycznym kształtem.

Kolory Semilac w których można się zakochać

Lakiery hybrydowe Semilac w bogatej palecie modnych barw prezentują się niezwykle kusząco. Intensywnie napigmentowane kolory w najróżniejszych odcieniach – bladych i eksplodujących soczystością – umożliwiają perfekcyjne wykończenie każdej stylizacji. Pełne energii i elegancji kolory Semilac przykuwają uwagę.

(Kliknij w zdjęcie aby powiększyć wzornik semilac)

Bez powszechnie stosowanych substancji szkodliwych

 Co decyduje o tym, że lakiery Semilac cieszą się ogromną popularnością? Bajeczne kolory to tylko jedna z zalet. Na wysoką jakość składają się również substancje stosowane do produkcji, a wśród nich nie ma toksycznych składników takich jak toluen, formaldehyd i ftalany. Do wyboru jest Semilac hybryda w postaci lakierów kolorowych i budujących.

 Lakiery hybrydowe metodą na przedłużenie paznokci

Prawidłowo stosowana hybryda Semilac ułatwia zapuszczenie paznokci, ponieważ wzmacnia płytkę paznokcia. Produkty o właściwościach budujących są dostosowane do potrzeb osłabionych płytek. Przyczepność lakieru zwiększa baza Semilac. Natomiast utrwalenie i połysk zapewnia specjalny top Semilac .

Reklama Semilac z udziałem Margaret

 

Lakiery hybrydowe Semilac
5 (100%) 3 ocens

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *