Lakiery hybrydowe Indigo Nails

Indigo Nails jest marką kosmetyczną, która w krótkim czasie podbiła serca wielu kobiet w 24 krajach w różnych rejonach świata, wprowadzając na rynek profesjonalne produkty do stylizacji paznokci i uwzględniając przy tym konieczność ochrony ich kruchej oraz łamliwej struktury. Wyznacza nowe trendy i inspiruje. Dostarcza również luksusową przyjemność w formie kosmetyków do domowego spa. Bez wątpienia lakiery hybrydowe Indigo Nails odgrywają jedną z wiodących ról w sukcesach odnoszonych przez markę. Jako ekspert w dziedzinie stylizacji paznokci oferuje szeroki zakres profesjonalnych szkoleń.

Najwyższa jakość i niespotykana trwałość

Niepłowiejący kolor jest na wagę złota, a Indigo hybrydy gwarantują niepowtarzalny efekt, który można podziwiać przez wiele dni. Przyczepność lakieru zwiększa baza Indigo, a ostateczne utrwalenie gwarantuje top Indigo. Wyjątkowe lakiery hybrydowe Indigo Nails  jako jedyne w Polsce otrzymały Certyfikat Jakości Niezależnego Instytutu Dermatest.

Wielobarwność – nieograniczone horyzonty pomysłowości

Wystarczy spojrzeć na Indigo kolory, aby przekonać się o ich wyjątkowości. Gama unikatowych kolorów spełnia oczekiwania kobiet o zróżnicowanych gustach i wpisuje się w klimat każdej pory roku. Piękne lakiery hybrydowe Indigo inspirują do kreowania własnego stylu i pobudzają wyobraźnię.Konsystencja idealna do zdobienia paznokci

Nie wszystkie produkty można stosować do zdobienia paznokci wyszukanymi wzorami, ale Indigo hybrydy są w tym zakresie równie skuteczne jak farbki akrylowe. Ich konsystencja pozwala na precyzyjne rozprowadzenie  i namalowanie cienkich linii oraz nie ulega rozmyciu.

Specjalistyczne wyposażenie do manicure hybrydowego

Zarówno w gabinecie kosmetycznym, jak i w domu do wykonania idealnego manicure potrzebne są odpowiednie przyrządy. Do niezbędnych urządzeń zalicza się lampa Indigo, bez której nie jest możliwe utrwalenie lakieru hybrydowego. Perfekcyjne dopracowanie kształtu paznokci umożliwi za to frezarka Indigo, która zapewnia również zaoszczędzenie czasu.

Z produktami marki Indigo Nails można zapoznać się na stronie www.indigo-nails.com
Lakiery hybrydowe Indigo Nails
5 (100%) 1 ocen

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *