Lakiery hybrydowe 3w1 Cosmetics Zone

Możliwość wykonania atrakcyjnego i trwałego manicure w domu stanowi kuszącą opcję, ale bez względu na to, czy stylizujemy paznokcie samodzielnie czy w salonie kosmetycznym ważna jest też ilość czasu, jaką trzeba poświęcić na zabieg. Im krócej, tym lepiej. Innowacyjne rozwiązanie umożliwiające ekspresowe wykonanie hybrydy bez obniżenia jej jakości jest już dostępne – to lakier hybrydowy 3w1.

Lakier hybrydowy 3w1 Cosmetics Zone

Lakier hybrydowy 3w1 Cosmetics ZoneMonofaza, czyli lakier hybrydowy 3w1  marki Cosmetics Zone stanowi nowatorskie rozwiązanie w dziedzinie manicure. Marka Cosmetics Zone stworzyła wydajny lakier hybrydowy, którego trwałość wynosi 10-14 dni. Jego wyjątkowość polega na tym, że w jednej buteleczce połączono bazę, lakier kolorowy i top coat. W ten sposób lakier hybrydowy 3w1 zastąpił trzy kosmetyki, które są potrzebne w tradycyjnym manicure hybrydowym. Łatwo się go aplikuje w taki sam sposób jak zwykły lakier do paznokci. Zapewnia perfekcyjne krycie i doskonałą trwałość. Nie ma tendencji do odpryskiwania i nadaje paznokciom zniewalający połysk.Nakładanie

  • Przed nałożeniem monofazy wykonuje się klasyczny manicure, a płytkę matowi przy pomocy bloczka polerskiego.
  • Następnie należy ją przemyć cleanerem.
  • Teraz pora na nałożenie lakieru i utwardzenie pod lampą UV przez 2-3 minuty.
  • Bez przemywania cleanerem od razu nakłada się drugą warstwę i znowu utwardza pod lampą UV przez 2-3 minuty.
  • Na samym końcu paznokcie można delikatnie posmarować oliwką.

Usuwanie

Nowoczesne lakiery hybrydowe 3w1 Cosmetics Zone usuwa się tak samo jak każdy inny lakier hybrydowy. Wacik kosmetyczny trzeba nasączyć acetonem, dokładnie przyłożyć do paznokci i owinąć folią aluminiową, którą ściągamy po upływie około 10 minut.

Lakiery hybrydowe 3w1 Cosmetics Zone kolory 

Lakiery hybrydowe 3w1 Cosmetics Zone kolory

Fot. www.cosmeticszone.pl

Lakiery hybrydowe 3w1 Cosmetics Zone
4 (80%) 3 ocens

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *