Komfort i oszczędność czasu- manicure hybrydowy u fryzjera Milek Design

Doświadczeni styliści dbają o doskonałe samopoczucie klientów, wydobywając ukryte piękno przy pomocy perfekcyjnie dobranych fryzur i odpowiedniej koloryzacji, ale kobiety lubią być dopieszczane, dlatego salony fryzjerskie pragnąc spełnić ich oczekiwania, oferują coraz bogatszą gamę usług kosmetycznych, a przede wszystkim możliwość wykonania manicure hybrydowego.

Manicure hybrydowy – nieskazitelnie piękne paznokcie

Manicure hybrydowy króluje w salonach kosmetycznych i dlatego można się go spodziewać również w salonie fryzjerskim. Jego wyjątkowość polega na uzyskaniu nieskazitelnego wyglądu paznokci, który utrzymuje się przez około 2 tygodnie. Lakiery hybrydowe nie powodują powstawania odprysków, a na dodatek czarują naturalną i lśniącą powierzchnią. Do zalet manicure hybrydowego należy krótki czas wykonania. Wykonuje się go w podobny sposób jak wersję klasyczną, ale jest utwardzany pod lampą UV lub LED.

Baza proteinowa na ratunek osłabionym paznokciom

Dłonie stanowią wizytówkę kobiety, a zniszczone paznokcie nie będą prezentować się atrakcyjnie bez względu na rodzaj manicure, jaki zastosujemy, dlatego osłabiona płytka jest wzmacniana bazą proteinową, która zwiększa odporność paznokcia na działanie czynników zewnętrznych i przedłuża trwałość manicure.

Zasady profesjonalnego manicure

W salonach Milek Design w Warszawie klientki zamawiające manicure hybrydowy nie rozczarują się, ponieważ doświadczona obsługa wykonuje go profesjonalnie od pierwszego kroku, jakim jest opiłowanie i przygotowanie płytki paznokcia do nałożenia lakieru. Do każdego manicure stosowane są pilniczki i specjalne bloki jednorazowego użytku. Nakładane są wyłącznie lakiery znanych marek.

Efekty dopasowane do oczekiwań klientek

O nieprzeciętnych umiejętnościach manikiurzystek można się przekonać w salonie Milek Design w centrum Warszawy na Placu Dąbrowskiego 7 i w salonie Milek Design Tamka 29 zlokalizowanym na Powiślu. Na paznokciach wyczarowywane są efekty lustra, rozmaite motywy roślinne lub etniczne i inne klasyczne oraz oryginalne pomysły.

 

Manicurzystki w salonach Milek Design

Manicurzystki w salonie Milek Design na Placu Dąbrowskiego Warszawa

Manicurzystki w salonie Milek Design na Placu Dąbrowskiego Warszawa

Manicurzystki w salonie Milek Design na Tamce w Warszawie

Manicurzystki w salonie Milek Design na Tamce w Warszawie

Przykładowe stylizacje wykonane przez manicurzystki w salonach Milek Design

W tych salony Milek Design zrobisz sobie manicure hybrydowy

Milek Design
Plac Dąbrowskiego 7
00-057 Warszawa (Centrum-Śródmieście)

Tel : 508 292 694
Tel kom: 22 826 43 26
Godziny otwarcia:
Pon-Pt 9:00 – 21:00 
Sobota 9:00 – 17:00 

Milek Design
ul.Tamka 29
00-349 Warszawa Powiśle

Tel : 515 415 555
Tel kom: 513 400 512
Godziny otwarcia:
Pon-Pt 9:00 – 21:00 
Sobota 9:00 – 17:00 

Komfort i oszczędność czasu- manicure hybrydowy u fryzjera Milek Design
5 (100%) 2 ocens

2 Komentarzy

  1. chodzę do salonu na placu dąbrowskiego, szczerze polecam 🙂 częstują kawą 🙂 ładny wystrój, usługa jak i obsługa na najwyższym poziomie <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *