Frezarka Indigo

W każdym salonie kosmetycznym zajmującym się stylizacją paznokci niezbędna jest frezarka. Profesjonalna frezarka Indigo jest luksusowym urządzeniem spełniającym najwyższe standardy. Umożliwia nadanie płytce paznokcia odpowiedniego kształtu, wyrównanie jej powierzchni i służy także do ściągania akrylu lub ozdób oraz wykonywanie precyzyjnych prac stylizacyjnych. Stanowi opłacalną inwestycję służącą przez długie lata.

Dlaczego warto kupić frezarkę Indigo

  • Nowoczesny i minimalistyczny design – niewielkich rozmiarów frezarka do paznokci nie zajmuje dużo przestrzeni, a dzięki zgrabnemu, ergonomicznemu kształtowi i innowacyjnemu designowi idealnie wkomponowuje się w estetyczną aranżację każdego salonu.

 

  • Zapewnia komfort pracy – lekka konstrukcja rączki powoduje, że praca nad stylizacją paznokci przebiega bezproblemowo i nie wymaga nadmiernego wysiłku. Precyzyjna frezarka Indigo nie powoduje wibracji nawet w przypadku włączenia maksymalnych obrotów.

 

  • Płynna regulacja – zakres regulacji wynosi od 0 do 30 tysięcy obrotów i można swobodnie je zmieniać dzięki szybkoobrotowej głowicy.

 

  • Dwie możliwości sterowania –  frezarka Indigo umożliwia sterowanie na dwa sposoby: manualnie lub za pomocą nożnego pedału.
Frezarka Indigo
5 (100%) 1 ocen

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *